środa, 31 lipca 2013

OBRASTANIE

 Przestrzeń wokół staje się coraz ciaśniejsza kiedy zaczyna się uprawiac różne dziedziny rękodzieła czy tzw.robótek ręcznych.Nie ma siły -obrastam i ja .W kolejne guziczki,zamki ,filce,gumeczki,linijki,przybory przerózne bez których się juz nie da...Nie wspomnę o niezliczonych szmatkach mniejszych i wiekszych gabarytów, o belach-bo już nie kuponach -lnu i bawełny.I deskę do prasowania już mam rozłozona na stałe....Też macie?
Robię w tym moim galimatiasie co i rusz porzadki ale to na chwilę.Podziwiam ludzi ,którzy potrafia tworzyć w dyscyplinie ,w ładzie dookoła siebie.A może niepotrzebnie podziwiam bo ład i nieład to to samo tylko po drugiej stronie.
No jednym słowem-ostatnio pojawiły się guziczki i pojawiły sie maleńkie wyszywanki -znakiem czego czas na mniejsze firmy tekstylne o czym wkrótce.

niedziela, 28 lipca 2013

Lato


 Gorąco,parno,słońce przypieka-lato w pełnej krasie,kanikuła na półmetku.Na działce dojrzewają brzoskwinie,kwiaty kwitną jak szalone-wszystko na swoim miejscu o tej porze roku.Moja wena twórcza też ma się bardzo dobrze bo w ucieczce przed upałem siedzę sobie przy maszynie ,słucham radia i szyję ,szyję...
Nasze wysłużone fotele ogrodowe dzielnie pozują z coraz to nowymi koleżankami-torbami.Torby nowe a fotele z roku na rok coraz bardziej "spatynowane" i jakoś nikomu do głowy nie przychodzi restauracja staruszków.Widać tak im pisane...


sobota, 20 lipca 2013

CANDY NA OTWARCIE

 Zapraszam serdecznie do zabawy- z okazji końca zmagań aby nasz sklepik zaczął działać.Za nami nerwowe dni czas zatem na zabawę i trochę przyjemności.
Do wygrania w cukierkowym konkursie słodka torba na zakupy.Torba ma krótkie raczki i jest pakowna .
Zasad zabawy nie tłumaczę bo są ogólnie znane .Zabawę kończymy 1 sierpnia żeby jeszcze można było nacieszyć się letnimi torebkowymi klimatami.
Zapraszam i miłej zabawy.izapiątek, 19 lipca 2013

WIŚNIOWY SKŁADZIK

Nareszcie jest!


Nasze rodzinne przedsięwzięcie - Wiśniowy Składzik
A ile było przy tym kłótni w naszej włoskiej rodzinie, godzenia się przy winku i różnych takich. Zapraszamy serdecznie wszystkich wiernych czytelników i nowych podczytywaczy z nadzieją, że torby się spodobają i znajdą amatorów.

A ja z nowymi pomysłami, tak tak troszkę już jesiennymi, biegnę do pracy i zostawiam Was z kolażami, na których torby jeszcze nie pokazane.

I do miłego znowu mam nadzieję zobaczenia :)