wtorek, 20 października 2009

MIGAWKI Z MEGO MIASTA.....

Od 27 lat mieszkam we Wrocławiu i mogę juz powiedzieć,że to moje miasto. Czasem męczące,czasem zachwycające,na pewno młode i dynamiczne. Dzis parę obrazków ,mała próbka tego,jak ja widzę Wrocław.Pewnie jeszcze nie raz zostawię ślad,że z aparatem przemierzam przestrzeń miejską i cos tam sobie pstrykam.A może te zdjęcia zachęcą kogos do odwiedzenia Wrocławia?11 komentarzy:

 1. Jestem częstym gościem we Wrocławiu. Moja córka tam studiuje. Namówił ją mąż, bo to jego ukochane miasto. Tak, tam nie można się nudzić. Gorąco pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja mieszkam we Wrocławiu i przyznaję to piękne i urokliwe miejsce...
  A fotki tak mnie urzekły, że aż się chyba wybiorę na jakiś spacer:)
  Pozdrawiam Wrocławiankę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. W tegoroczne wakacje byłam pierwszy raz we Wrocławiu ... pobieżnie zwiedziliśmy starówkę ... na pewno muszę tam jeszcze wrócić. A zdjęcia? piękne ... mój faworyt to pierwsze i ostatnie ... moje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jakos nie mam speciajnego uprzedzenia do wroclawia sa miejsca gdzie jest ladniej i odwrotnie,piekne fotki i znane mi,we wrocku nie smakuje mi woda ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja nigdy nie byłam we Wrocławiu. mam nadzieję, ze kiedys może przejazdem choćby na chwile zatrzymam sie w tym mieście

  zdjęcia widziane okiem osoby fotografującej sa najpiękniejsze i wiele w nim przesłań

  z pozdrowieniami z Podlasia

  OdpowiedzUsuń
 6. MILI,szykuję się do opowieści o Podlasiu bo to nasze z Markiem odkrycie urlopowe i miejsce ,do którego wracamy.Dziękuję,że zajrzałas,pozdrawiam.
  Dziękuję wszystkim,Elle,blogowi niedzielnemu,Miluszce,labarnerie,MariiPar za komentarze i odwiedziny.Fakt-woda we Wrocku marna.Inne atrakcje rekompensują tą niedogodnośc.Myślę,że nie raz wrócę zdjęciami do opowieści o Wrocławiu.ściskam wszystkie koleżanki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj Izuniu.
  Piękne fotki Twojego autorstwa. Mam swoich faworytów: 1,3,4 i 9.
  Wrocław to faktycznie piękne, stare miasto i bardzo wdzięczne dla fotografów i fotoamatorów.
  Ja niestety duże miasta lubię tylko... na moment. Od licznych hałasów ulicznych i tłumów ludzi głowa po prostu pęka mi w szwach. Ilekroć jestem w tym mieście, za każdym razem kilkugodzinny pobyt jest okupiony kilkudniową niedyspozycją do życia. Jak to mówią: "ten typ, tak ma" :) Jeśli bym mogła, wykroiłabym część starego miasta, by utworzyć małe, zabytkowe, odrębne miasteczko z pięknymi kamieniczkami i romantycznymi kafejkami. I chyba ten, jak dla mnie najpiękniejszy skrawek Wrocławia w zupełności by mnie usatysfakcjonował :)
  Pozdrawiam z małego, niespełna 40-sto tysięcznego miasteczka, które jest także starym i zabytkowym miastem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj Alexo,mieszkam w dużym mieście ,mówię i nim"moje" ale tak w gruncie rzeczy tęsknię za małym miastem, może nawet za wsią ,bo kiedyś na trzy lata uciekłam z Wrocławia na wieś.W tej chwili duże miasto nie ma mi nic do zaoferowania,nic czego bym pragnęła.A już na pewno nie ciszę ,spokój,brak ludzi,samochodów.Starość czy jak?
  pozdrawiam.
  Cerie-witaj i dziękuję za miłe słowa

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdy mieszkałam w Jeleniej Górze - Wrocław był moja "stolicą". Nie znam go tak dobrze - jakbym chciała, ale bardzo bardzo lubię to miasto (...) Fajnie jest zobaczyć znajome miejsca - tak interesująco skadrowane. Jesli mogę się rozmarzyć, to poproszę o Twoje zdjęcia z Ostrowa Tumskiego. Jestem cierpliwa i potrafię czekać (:
  Pozdr.

  OdpowiedzUsuń