piątek, 20 sierpnia 2010

ASIA...

Jest zupełnie inna niż ja, nawet niespecjalnie do mnie podobna. Ma inny gust, pociągają ją inne klimaty estetyczne, słucha innej muzyki.Lubi kolczyki, każdy kolor, pod warunkiem,że jest czarny, ostatnio zrobiła sobie tatuaż...dość pasztetny zresztą...Różnimy się diametralnie podejsciem do sprzątania i domowych obowiązków i tu raczej chyba nie muszę uściślać wątku...Ma wady i zalety,których nie rozpoznaję u siebie...Jest po prostu kimś innym niż ja...
A jednak są punkty styczne naszych osobowści i charakterów, temperamentów, które bez wątpliwości świadczą o naszej więzi. Powiem tylko ,że piszę tego posta z dedykacją dla ASI bo 18 sierpinia miała urodziny a jutro ma imieniny. I także dlatego,żeby Jej powiedzieć,że kocham JĄ miłością bezwarunkową.

ps. A ten tatuaż to popraw, córko, bo wygląda jak naklejka z Bravo girl...
ps1-zdjęcia pierwsze, ostatnie i przedostatnie są autorstwa bohaterki dzisiejszego wpisu i tu miejsce na małą "prywatę".Modelka i autorka zdjęć prezentuje swój dorobek artystyczny na stronie http://invisiblemartyr.dphoto.com/.
POZOSTAŁE ZDJĘCIA-WOJTEK11 komentarzy:

 1. Witaj, składam serdeczne życzenia urodzinowe dla Córki . Bardzo interesująca sesja. 5 zdjęcie od góry - jest moim zdaniem szczególne . Nie oceniam zdjęć wybiórczo nigdy , ale w tym jest coś niesamowitego .
  Dobrze, że piszesz, że jesteś. Cieszę się niezmiernie z każdego twego postu. Załączam moc serdecznych pozdrowień.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mogłam sobie wymarzyć lepszej mamy (nie, to nie tanie słodzenie).

  poprawie naklejke z bravo, obiecuję:D

  :*:*:*:

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdeczne życzenia dla córki przesyłam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. no to tradycyjnie wszystkiego najlepszego dla cory dla mnie 1,5 8 zaraz wpadne ne te stronke i poogladam :) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Izo, co tu dużo gadać: jest się kim pochwalić!
  A takich błahostek jak tatuaże nie ma co 'się czepiać', zwłaszcza w takim ważnym dla Twojego dziecięcia urodzinowo-imieninowym czasie:)

  Pozdrawiam obie Panie

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję w imieniu Asi za życzenia, w swoim także.A przede wszystkim za sympatię i dobre słowa i za to ,że tak wiernie komentujecie moje posty.BLOGU NIEDZIELNY, AAGOO, MA.OL.SU, I TY IVONN777-DZIĘKI.

  OdpowiedzUsuń
 7. ważne jest, że córa Twa ma swój styl i wie czego chce, podąża swoją drogą... najgorsi są ludzie 'rozmemłani':) nie mogący odnależć siebie. Zdjęcia są piękne jak i sama modelka:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcia, pięknej kobiety :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego najlepszego dla Asi:) Dla Ciebie Izo też:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Przecietna twarz,kiepska figura.I chyba jednak nie ma swojego stylu skoro ulega takim modom jak tatuaz.Ale wiadomo,ze ja kochasz, bo to twoja corka.
  Olga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Faktycznie niepodobna do Ciebie... Ale za to znalazła swoje 'Ja' w innych upodobaniach. Widać, że też lubi piękne rzeczy, ciuchy, biżuterię (tak jak piszesz)... Jest odważna :)
  Mój Małż cisezyłby się ogromnie gdybym ja tak lubiła pozować, hi, hi... bo on uwielbia fotografować :)

  OdpowiedzUsuń