niedziela, 26 czerwca 2011

MLECZNO-OWOCOWO...


Tegoroczne wakacje spędzę na działce.I to tam właśnie powstanie większość wakacyjnych zdjęć.Tak jak te...Owoce własnego chowu,mleko ze sklepu, dobry obiektyw-udostępniony przez znajomego fotografa.Radość z kolejnej sesji fotograficznej- niesamowita.

Posted by Picasa

20 komentarzy:

 1. mmm maliny! nie wiedziałam ze juz sa;> ale narobilas mi smaka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Baner boski Izo!!!!!!

  Jejku, ależ chciałabym myknąć do mojego letniego domku.... takiego smaczku mi narobiłaś :)
  Zdjęcia cuuuudne, straaaasznie tak lubię... "wchodzić" w zdjęcia jakiego obiektywu użyłaś?

  Ściskam :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjecia jak zwykle piekne.Iwona

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjecia rzeczywiscie cudne ,Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapachniało latem, wakacjami..

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale swojsko u ciebie :)
  uwielbiam takie letnie zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Izo, ładne zdjęcia. Nawet cholernie ładne:) Ty chyba talent masz! Prawdziwy.

  Pozdrowień dużo

  OdpowiedzUsuń
 8. cudne zdjęcia, najbardziej podoba mi się to w banerze

  OdpowiedzUsuń
 9. Piekny klimat i piekne, porcelanowe filizanki. Zamykam oczy i wyobrazam sobie sloneczne popoludnie w cieniu drzewa, dojrzale owoce,lake, zapach kwiatow... Lato bez pospiechu... Marzenie:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Miłe Koleżanki-bardzo dziękuję za wszystkie ciepłe i sympatyczne słowa pod adresem moich zdjęc.Zdjęcia postowe to efekt pracy z aparatem i światłem a banerkowe-machnięte photoshopem-nie ukrywam-w końcu po to jest.
  ALIZEE-miałam przyjemnośc używac obiektywu stałoogniskowego z funkcją makro 105 mm,f/2,8 czyli bardzo jasnego i stąd ta przyjemnośc.Zmilczę ile ta "przyjemnośc" warta jest w pln -zdecydowanie poza moim zasięgiem.
  Ważny jest obiektyw,bez tego zatrzymujemy się na pewnym poziomie fotografowania i nic więcej z aparatu nie wycisniemy.
  Ma.ol.su-nie wiem czy to talent ale na pewno ciągłe uczenie się,czytanie,pytanie do znudzenia,jak czegoś nie wiem lub nie rozumiem.I chęci.Tudzież ciągła przyjemnoś z robienia zdjęc.pozdrawiam
  Casablanco-widzisz jakim "kłamczuchem "jest aparat.Na zdjęciach jest ciągle ta sama filiżanka.Też ją lubię -to znalezisko za 5zł z targu staroci.Może to śmieszne ale odkąd zamieszkała na działce to najczęściej wszyscy chcą z niej pic.A śmiali się ze mnie i mówili,ze im kubeczki plastikowe-brrrrr-w plenerze wystarczą.
  With love-witaj,witaj-tak,z baneru też jestem dumna.Mam w ps taką sprytną nakładkę z filtrami i kocham ją miłością neofity.Daje ogromne możliwości a jest bardzo prosta w użyciu.uściski.
  Iwono-bardzo mi miło-może wyjdziesz trochę z cienia?
  IKO,MIKO,KASIU,CZAROWNICO-ŻYCZĘ WAM też pięknego lata i letnich klimatów.Trzeba korzystac póki zielono i ciepło.buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Izo.. zdjęcia są przepiękne!!!
  Zdjęcie w banerze jest obłędne! :)
  Miłych wiejskich wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Elle-bardzo dziękuję,pochwała z Twoich ust znaczy dla mnie bardzo dużo.A wakacje to moja oza działkowa w środku miasta-tak w tym roku wyszło.pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 13. przepiekna sesja. wybacy literowki mam klopoty z klawiatura a szkoda mi sie wylogowywac z yastapilo y .... cudna sesja ! albumowa ! klimat niesamowitz y takim obiektzwem ł ale ponad wszzstko to zasluga Twojej wrazliwosci i duszy .. Pieknego lata zycze!

  OdpowiedzUsuń
 14. Śliczne, owocowe zdjęcia...

  OdpowiedzUsuń
 15. piękne, smakowite fotografie:)

  OdpowiedzUsuń
 16. tak sobie od dłuższego czasu podglądam i podczytuję- nie szkodzi, że zwięźle, fotki mówią same za siebie- te bliskie mi tematy i piękne drobiazgi codzienne, i chciałam tylko powiedzieć, że lubię:-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Ostatni mix bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 18. JESZCZE raz bardzo dziękuję za miłe słowa-stałym bywalczyniom i nowym gościom.

  OdpowiedzUsuń
 19. Izuś! Po prostu pasjami uwielbiam Twoje zdjęcia. Działają jak cudowny kojący i rozradowujący lek! Tak się robi błogo jak się je ogląda i uśmiech sam błąka się po ustach!
  Dziękuję!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń